Akyazı Beton Kesimi

Beton Kesme Akyazı olarak, hidrolik raylı beton kesim makinaları ve derz kesme makinası ile Akyazı ve civarı 100cm derinliğe kadar Akyazı için kesim yapmaktayız.

ZİRVE KAROT Sakarya olarak 1995 yılından bu yana Sakarya ve Akyazı için hizmet vermektedir. Karot  sektöründe ZİRVE'de olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

1995 yılı başlarında elmas teknolojisinin sektördeki açığını fark ederek, İnşaat sektörümüzün son zamanlarda büyük bir çıkış yapması, günümüz teknolojisi ile eski ve ilkel yöntemlerle çalışmaların son bulması için beton kesme sektöründe yer alma kararı almıştır.

Kuruluş aşamasında Beton Kesme Akyazı alt taşeron olarak mekanik tesisat ve Akyazı Beton Kesimi uygulamalarında bulunmuştur.

Mekanik tesisat gurubunda halen alt taşeron grubu ile çalışma yapmakta olup, Sakarya Karot firmasının kurulumunu 2009 tarihinde resmileştirmiştir.

2011 yılında kayseri,  Antalya ve Aksaray şubeleri ile hizmet vermeye başlamıştır. 2015 yılında Sakarya ve Akyazı genelinde hizmet vermektedir.

Akyazı Beton Kesimi Türkiye geneli hizmet sağlamak adına küçük çaplı projelerde  maliyet hesabı yapılarak  81 ilde çözüm ortakları ile çalışılmaktadır. Küçük projelerde Akyazı karot firmamızın sorumluluğunda, isim hakkı  ile çözüme ulaşmaktadır.

Ekip ve ekipman gerektiren büyük projelerde karot firmamız çözüm ortakları ile çözüme ulaşmaktadır. İş bitirmeleri ile kendisinden söz ettiren betonkesme firmamız, karot delme kesme uygulamalarının yanı sıra  bina yıkımı bina güçlendirme ve hafriyat çalışmalarında medya ve sosyal medyada kendinden bahsettirmiştir.

Firmamızın bünyesinde bulunan güncel  30 adet resmi web siteleri ve güncel katalogları  ile yapmış olduğu işlerin ötesinde Beton Kesme Akyazı ve karot'un getirilerini kişi ve kurumlara anlatmayı ilke edinmiştir.

Sektör el çalışmalarda uzun vadede iş ağı bulmamasından kaynaklı proje değişikliği ek imalatlarda ihtiyaç duyulan sektöründe  mevcut şubelerinden bağımsız  81 ilde Sakarya ve Akyazı, Geyve, Hendek, Karasu, Kaynarca, Merkez, Pamukova, Taraklı, Ferizli, Karapürçek, Söğütlü içinde bu hizmeti sunmaktadır.

Başlıca çalışma alanlarında Hes projeleri, Regülatörler, hava limanları, avm ler, ve fabrikalarda  uzun vadede çalışma yapılmasından kaynaklı bu projelerde yer almaktadır.

Resmi kuruluşların ihale şartnamesindeki anahtar teslim politikasından yola çıkarak,  istenilen taleplerin, Sektör el büyüme sürecinde beton kesme firmamızın geniş kitleye hitap  edemeyeceği düşünülerek taleplere cevap vermemektedir.

Karot ile beton delme -  beton kesme - Hidrolik raylı kesme - Derz ile beton kesme - Filiz ekme ankraj - bina güçlendirme, Bina yıkımı- Halat ile beton kesme - Car bon Plaka ve Elyaf ile güçlendirme  -  Beton çatlatma - Beton tadilat ve onarım, makine ve kovan satışı

alanlarında hizmet vermekte olup Akyazı, Geyve, Hendek, Karasu, Kaynarca, Merkez, Pamukova, Taraklı, Ferizli, Karapürçek, Söğütlü tamamına ücretsiz keşif yapmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller